Wczytuję dane...
Kod producenta: RC1
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 5901779176635
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy

Papier do decoupage * bez nadruku

rozmiar: 210x297 mm (A4) / 8.27x11.7 inch (dokładność cięcia +/- 2 mm), gramatura: 30-35 g/m2

Kolor: biały naturalny, jednolity. Papier delikatnie szorstki po jednej stronie, gładzony po drugiej. Miły w dotyku, bardzo miękki. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna, wyraźnie widoczne, nieregularnej grubości i długości, ułożone w dowolnych kierunkach. Dzięki tym włóknom przedmioty ozdobione takim papierem zyskują bardzo oryginalny wygląd.

Każdą część należy oderwać od arkusza, a nie ciąć nożyczkami. Nieregularną krawędź papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni dekorowanego przedmiotu. Ostateczną pracę należy zabezpieczyć kilkoma warstwami lakieru. 

Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznym papierem do decoupage czy z serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianNasza ''ryżówka'' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier ryżowy ITD RC1

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa