Wczytuję dane...
Kod producenta: R0024
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

ornamenty kwiatowe z Arrasów z XVIII wieku

Papier decoupage przedstawiający osiemnastowieczny arras, czyli inaczej tapiserię lub gobelin; kwiat, kwiaty, kwiatki, dekoracje, dekor, dekory, ornament, ornamenty, retro, vintage, gobelin, gobeliny

   Nazwa pochodzi od nazwy francuskiego miasteczka Arras, które szczególnie na przełomie XIV i XV wieku zasłynęło z wyrobu tkanin dekoracyjnych i gobelinów. Jest to jednostronna tkanina służącą do dekoracji ścian. W tym przypadku mamy do czynienia z przedstawieniem alegorycznym. Zestawienie dwóch medalionów jest celowe: jeden przedstawia krajobraz jałowej ziemi, natomiast drugi na zasadzie kontrastu to ogród pełen kwiatów, który utożsamia osiągnięcia cywilizacji.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage pełne ukrytej wiedzy... ! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych do decoupage poświęconych ornamentom - ozdobnikom. Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R024

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa