Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

ornamenty kwiatowe z Arrasów z XVIII wieku

Papier decoupage przedstawiający osiemnastowieczny arras, czyli inaczej tapiserię lub gobelin; kwiat, kwiaty, kwiatki, dekoracje, dekor, dekory, ornament, ornamenty, retro, vintage, gobelin, gobeliny

   Nazwa pochodzi od nazwy francuskiego miasteczka Arras, które szczególnie na przełomie XIV i XV wieku zasłynęło z wyrobu tkanin dekoracyjnych i gobelinów. Jest to jednostronna tkanina służącą do dekoracji ścian. W tym przypadku mamy do czynienia z przedstawieniem alegorycznym. Zestawienie dwóch medalionów jest celowe: jeden przedstawia krajobraz jałowej ziemi, natomiast drugi na zasadzie kontrastu to ogród pełen kwiatów, który utożsamia osiągnięcia cywilizacji.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage pełne ukrytej wiedzy... ! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych do decoupage poświęconych ornamentom - ozdobnikom. Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R024

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"