Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier decoupage ryżowy, kwiaty

koszyk fiołków, arkusz dekupażowy z fiołkami na dawnej grafice

   Kosz wypchany bukietami fiołków. Czy wiecie że jest ponad 400 gatunków fiołków?! Fiołek symbolizuje: skromność, niewinność, stałość w uczuciach, wierność, szczerość, prawdę. Nasza propozycja to użycie fiołków do ozdobienia chlebaka (pojemnika na chleb a nie torby), ozdobnej deski kuchennej i pudełka na herbatę. Ozdobione tym wzorem przedmioty, nadadzą twojej kuchni sielski klimat.
Motywu wystarczy też jeszcze na dwa talerzyki. Skoro już mowa o tej skromności i wierności a do tego stałości w uczuciach to może zaprosić kogoś na ciasto...

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznawaj sekrety decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do pisania listów! Zobacz nowości w papierach ryżowych.

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R0168

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa