Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 8.70 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

duże czerwone i różowe róże

arkusz dekupażowy z kwiatami nieśmiertelnej róży

Zgrany duet - czerwona i różowa, dwie róże razem. Duży motyw widzę umieszczony na okrągłym pudle na kapelusze. Dookoła cieniowanie... i już! Super. A malutkie? No bo przecież nie na miniaturowe pudełeczka na kapelusze? Ale właściwie dlaczego nie? Przecież niejedna mała dziewczynka bardzo ucieszyłaby się dostając w prezencie miniaturowe pudełeczko na miniaturowe kapelusiki dla swoich ukochanych laleczek. To świetny pomysł na prezent dla siostrzenicy czy bratanicy. Można się też z nimi potem wspólnie pobawić.

Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznaj sekret decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - w stylu vintage. Papier ryżowy który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do wymyślania nowych zastosowań! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R219

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"