Wczytuję dane...
Kod producenta: R0252
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

kwiaty, białe róże

arkusz dekupażowy z kwiatami

Białocytrynowe róże z brązowymi błyszczącymi listeczkami. Jest to wzór z pierwszej dziesiątki wzorów najchętniej przez państwa kupowanych. Może jestem monotematyczna, pisząc, że znów polecam ten wzór na pudełeczko - ale ozdobiłabym je ciut inaczej. Tym razem bez kraka. Górę pudełka pomalowałabym brązową farbą. Po brzegach góry i gdzieniegdzie na środku proszę pomazać świeczką. Na to nakładamy jasną farbę. Boków pudełka nie malujemy akrylem, tylko bejcą. Górę - po wyschnięciu obu warstw farby, traktujemy lekko drobnym papierem ściernym – czyli robimy tzw. "przecierkę". Tam gdzie była świeca - zejdzie nam jasna farba i wyłoni się ciemniejsza. Czym nierówniej - tym lepiej!!! Na to naklejamy wzór i całość lakierujemy. Bejcę na bokach też. Fajnie by było do lakierowania bejcy użyć lakieru satynowego, a do wieczka - pełnego błysku. I tak oto zrobiłyśmy "stare" pudełeczko - po prostu technika postarzania przedmiotów.

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do pisania listów! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0252

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa