Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - najpiękniejsze czarne koronki

Bardzo delikatny, misterny wzór koronki tzw. pończochowy; koronka, koronki, robótki ręczne, koronkowy, koronkowe, koronkowa, R437

Idealna do ozdabiania pudełeczek i husteczników ale jeszcze bardziej efektownie będzie wyglądać na manekinie. Świetne wykończenie gorsetu. Wzór jest niezwykły, absolutne mistrzostwo w świecie koronek.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik)

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają precyzją szczegółów!

rozmiar 210x297 mm, 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R437

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa