Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papiery do decoupage retro

Ryżówka dekupażowa w stylu Vintage - róże, małe bukieciki różane i zapisane papiery nutowe

Zestaw dwunastu miniatur z różami i bukietami różanymi; retro, vintage, kwiat, kwiaty, kwiatek, kwiatki, listki, liście, płatki kwiatów, róża, róże, róży, tagi

    Miniatury z bukietami róż a każdy inny. Ba, każda róża jest inna, niepowtarzalna, niemożliwa do skopiowania i zarazem doskonała. Idealne dzieło natury, idealne ale bardzo kruche i nietrwałe. Możemy tylko utrwalić ją w obrazie i w przedmiocie, i w ten sposób cieszyć się dłużej jej pięknem.
   Miniatury ułożone są na tle, które stanowią stare papiery nutowe z zapisami muzyki. Ciekawa jaka to muzyka? Czy jest radosna i porywająca, czy też niesie ze sobą jakiś smutek, może melancholię?

Ryżowy Papier do Decoupage od ITD Collection jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Jest znacznie łatwiejszy w obróbce niż klasyczne serwetki, które bardzo łatwo się niszczą i utrudniają pracę. Nadaje się do wszelkich powierzchni. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, które są ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych dodatkowych zaleceń co do techniki klejenia i do tego każdym klejem. Doskonały nadruk pozoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają!

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm, 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R541

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa