Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - kwiaty, ogrodowe maki

Arkusz dekupażowy z czerwonymi kwiatami maków

   Moje ukochane kwiaty - maki. Tym razem ogrodowe. Trochę się różnią od polnych. Są jakby solidniej zbudowane, mają mocniejsze i łodyżki, i kwiaty. Łatwiej też będzie je wyrywać z tła, bo przecież pamiętamy, że poszczególne motywy z ryżówki (czyli papieru ryżowego) wyrywamy (nie wycinamy ich nożyczkami). Rwaną krawędź papieru ryżowego łatwiej nam będzie „ukryć” w naszym dziele a przecież o ostatecznym efekcie pracy dekupażysty decyduje też taki szczegół.
   Maki na tym papierze są ręcznie malowane. Stonowane kolory ich płatków - bordo przechodzące w brudny róż, w połączeniu z przydymioną zielenią łodygi i liści, dają nam niesamowity efekt. Z jednej strony to gotowy obrazek w starym stylu, z drugiej jakby wypalona słońcem migawka z ogrodu.
   Nasza propozycja: tym razem dość nietypowa... użyj tych maków do ozdoby skórzanej beżowej torebki na ramię. Uwaga – przy stosowaniu techniki dekupażowej na skórze trzeba użyć specjalistycznego "elastycznego kleju". Ewentualnie możemy go zastąpić klejem introligatorskim ale trzeba mieć już troszkę wprawy. Lepiej więc najpierw poćwiczyć na starej, nieużywanej torebce albo po prostu na kawałku starej skóry. Powodzenia. Sztuka decoupage to radość tworzenia, choć nie wszystko udaje się tak, jak zamierzaliśmy.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropian. Dekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę.Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do uprawiania sztuki decoupage!

rozmiar 210x297 mm, 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R562

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa