Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 6.50 PLN

Papier decoupage na bombki - świąteczny czas w stylu retro

Dwie gotowe kompozycje w nastroju bożonarodzeniowym

Grafiki gotowe do wykorzystania w całości na ozdobienie jakiegoś większego przedmiotu albo... A może wieczka niezwykłego pudełka na prezent gwiazdkowy. Tylko jaki to musi być prezent, skoro zapakowany w ręcznie zdobione pudełko? Do Świąt jeszcze daleko, jeszcze jest czas na wymyślenie czegoś absolutnie niesamowitego, co będzie wymagało specjalnej oprawy. Żyjemy w czasach wiecznego pośpiechu, kiedy wszystkie prezenty dla wszystkich bliskich kupuje się za jednym zamachem w centrum handlowym. Otrzymanie czegoś, co wymagało wiele pracy, czasu, talentu i serca, jest niezwykłym przeżyciem i taki przedmiot zachowuje się na długo. 

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

Bardzo cienki – 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

Papier decoupage S196

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"