Wczytuję dane...
Kod producenta: R0265
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - aniołek ze starej kartki pocztowej

Obrazek w stylu retro, w dwóch wielkościach, aniołek, aniołki, anioł, anioły, dzieci, dziewczynki, portrety dzieci, styl retro

kilka tonacjach kolorystycznych

   Aniołek, czy po prostu grzeczne, zamyślone, bujające gdzieś w swoich obłokach dziecko? A może wszystkie dzieci to aniołki? Co Ty o tym sądzisz?

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które wprawiają w zadumę!

arkusz wielkości A4 - rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0265

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa