Wczytuję dane...
Kod producenta: R0282
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage - dla zakochanych,

czułość i namiętność

Romantyczne pocałunki, miłosne pozy

   Ciekawe, że sto lat temu można było wysłać komuś (za pośrednictwem tradycyjnej poczty) kartkę z takim właśnie zdjęciem. Po jej drugiej stronie było pewnie miłosne wyznanie albo wyrażenie tęsknoty za czyjąś bliskością, czułością i namiętnością. Współcześnie Poczta Polska nie sprzedaje takich kartek ale za to sztuka decoupage pozwala udekorować nimi ciekawe przedmioty, którymi możemy obdarowywać najbliższe naszym sercom osoby. Na zdjęciu obok przykład pudełka - i dla niej, i dla niego. A może od niej dla niej, albo od niego dla niego... Przecież Miłość nigdy nie znała granic i nadal ich nie zna.

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0282

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa