Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier decoupage SOFT - ważki uchwycone w locie

Arkusz dekupażowy z pestelowym tłem, zapisami nutowymi i dwiema ważkami

   Piąty wzór z serii "pastelowe kolory" jest dość muzyczny :-) Na rozmytym i bardzo stonowanym tle kwiatowym umieszczono zapisy nutowe - partytury. Nutki są tym razem białe! Do tego latające wokół tych nutek ważki. Może latają w rytm zapisanej w tych nutach muzyki? Kto wie… Piękna gotowa kompozycja. Takie duże gotowe wzory często polecamy na prostokątne tace ale to najprostszy pomysł. Same ważki oczywiście można powyrywać z tła i użyć jako osobne, samodzielne motywy na… Taka ważka uchwycona w locie może się świetnie odnaleźć w narożniku dużej szafy albo na drzwiach do łazienki. Muszę spróbować

Bardzo cienki – 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

Papier decoupage SOFT ITD S156

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa