Wczytuję dane...
Kod producenta: R075
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

świąteczny

Papier dekupażowy na Wielkanoc. Aniołki, dziecięcy

Wielkanocne aniołki Doroty Marciniak wśród kwiatów i pisanek

   Świat małych aniołków w kilku scenkach, jak zwykle u Pani Doroty pełno tu fantastycznych kwiatów, rozmaitych roślin z innego świata, zwierzaków-pluszaków i ogromnych ilości dobrego nastroju, którego tak bardzo nam trzeba na co dzień. Warto podarować bliskiej osobie ozdobiony dekupażem z aniołkami przedmiot, który będzie codziennie cieszył oczy i duszę.

   Ryżowy Papier do Decoupage produkcji ITD Collection. Papier doskonały dla początkujących jak i dla zaawansowanych ! Łatwiej się go przykleja niż klasyczne serwetki. Świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni jak drewno, mdf, czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, które są ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

ITD Collection - papiery decoupage, które cieszą duszę i oczy! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych decoupage specjalnie na święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc. Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R075

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa