Wczytuję dane...
Kod producenta: R0362
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papiery do decoupage ryżowe - vintage, romantyczna kobieca postać.

Romantyzm wyrażony w jednej osobie a do tego delikatne ornamenty i różyczki; vintage, retro, kobieta, sukienka, kwiaty, dekoracje kwiatowe, medalion, deseczka, romantyzm, R0362

   Kobieca postać, w zwiewnej romantycznej sukni, przepasana szeroką szarfą. Oczywiście w kapeluszu, jak na elegantkę z XIX wieku przystało. Jedna postać ale ukazana na sześć sposobów: sama bądź na tle, w medalionie albo w ramce z ornamentem. Wybierz tę, która najbardziej pasuje do Twojej koncepcji dzieła decopupage. Możesz też zaplanować cała serię różnych przedmiotów z tym samym motywem przewodnim, choć każdy odrobinę inny od pozostałych. Do dzieła!

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik)

   W każdej z naszych galerii tematycznych znajdziesz po kilkadziesiąt różnorodnych papierów do decoupage. Nowości zamieszczamy co miesąc, w każdym miesiącu w innych galeriach.

Arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0362

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa