Wczytuję dane...
Kod producenta: R0369
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decouage - stare miasta; tutaj Anglia epoki Cromwella

Kamienice czy wiejskie siedziby niczym zamczyska; stare miasta; dawna Anglia, zamek, zamki, wieża, wieże, domy, architektura, budowle, kamienica, kamienice, popiersie, popiersia, R0369

   Do tego popiersia mieszczan i arystokratów. Wszystko ze starych kart pocztowych. Styl vintage był modny już ponad sto lat temu, w zupełnie innej epoce; tyle tylko, że wówczas, co innego było wintażem. Na co dzień nie myślimy o tym, że wkrótce - bo przecież czas biegnie współcześnie coraz szybciej - nasza dzisiejsza rzeczywistość będzie dla kogoś materiałem na pracę z decoupage w duchu dawnych czasów, z przeszłości. Co się wtedy będzie podobało: odnowiona stupięćdziesięcioletnia łódzka Manufaktura czy odrestaurowana ostatnio secesyjna elektrownia EC1? A może współcześnie projektowana Brama Miasta czy nowy Dworzec Łódź Fabryczna, który właśnie powstaje? A co z rowerami, samochodami...? Swoja drogą może już powinniśmy wydać papier z "syrenką" czy "warszawą" - pamiętacie je?

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. 

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0369

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa