Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - skrzypce i kwiaty róż

Pierwsze skojarzenie ze skrzypcami to muzyka klasyczna, zazwyczaj romantyczna, działająca na emocje; retro, vintage, muzyka, nuty, instrumenty muzyczne, skrzypce, altówka, smyczek, róża, róże, kwiat, kwiaty, R374

   Tutaj aż trzy ujęcia pięknych klasycznych skrzypiec. Towarzyszą im róże, które zawsze były i będą symbolami delikatności, emocji, uczuć, romantyzmu. W tle papier nutowy vintage. Gotowy motyw na dekorację większej powierzchni. Wzór nadający się do każdego pudełka.

    Jeśli jesteś Pasjonatem decoupage to odkrywaj razem z nami kolejne tematy. Nowości w naszym sklepei internetowym pojawiają się co miesiąc. Zapraszamy też do współpracy sklepy z materiałami do decoupage i scrapbookingu.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage pełne muzycznych uniesień!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R374

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa