Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - damskie gorsety, retro

"Gorset z białej kanwy. Krój i opis pierw. str. tabl. Nr IV, gig. 13-19. Gorset z popielatej angielskiej dymy. Krój i opis pierw. str. tabl. Nr V, gig. 20-26."

- to oryginalne opisy z katalogu bieliźniarskiego z XIX wieku. Ponadto na tym samym papierze reklamy sklepów a właściwie magazynów bieliźnianych z tamtej epoki. Do tego bardzo lubiane maszyny do szycia no i wreszcie klientka, przymierzająca przed lustrem nowy gorset. A może modelka prezentująca nowy model przed zamożną klientką?

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które oczarowują!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R509

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa