Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - chabry, nagietki i motyle

Arkusz dekupażowy z letnim zestawem kwiatków; chaber, chabry, nagietek, nagietki, motyl, motyle, motylek, motylki, kwiat, kwiaty, kwiatek, kwiatki, łąka, ogród

   Kilka bukietów białych nagietków w dwóch wielkościach, wszystkie z zielonym tłem i cieniowaniami. Niebieskie chabry, każdy innej wielkości, wyjęte z tła i bez cieniowania. Do tego kilka motylków, niedużych ale kolorowych. Wszystko razem tworzy letni zestaw. Nasza propozycja – do ozdoby jednej dużej patery albo kilku mniejszych. Jeżeli patera jest szklana, porcelanowa czy fajansowa - możemy przy zastosowaniu odpowiedniego kleju do decoupage - wypalić ją w piekarniku. Sztuka dekupażu jeszcze nie raz Cię zaskoczy.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropian. Dekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę.Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do uprawiania sztuki decoupage!

rozmiar 210x297 mm, 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R563

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa