Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage ryżowy

świąteczny - na Boże Narodzenie

Papier do techniki dekupażowej z ostrokrzewem i jemiołą jako głównymi ementami graficznymi do dekoracji świątecznych

  Ryżowy papier, który możemy śmiało nazwać papierem świątecznym na Boże Narodzenie. Utrzymany w kolorystyce przydymionej zieleni z bardzo znanym akcentem świątecznym - wieńcem z ostrokrzewu. W drugiej części papieru - kompozycja z aniołkiem. Polecam ten papier do użycia przy ozdabianiu wszelkiego rodzaju dekoracji na świąteczny stół np. świec, talerzyków pod opłatek lub bombek.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropian. Dekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają po latach! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych decoupage specjalnie na święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc. Wzory których poszukujesz! bogata oferta specjalnie na Święta

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R0192

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa