Wczytuję dane...
Kod producenta: R0353
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage - Tuwim dla dzieci

Rok 2013 był w Polsce ogłoszony rokiem Juliana Tuwima, rysunki, dla dzieci, dziecięce, dziecinne, postacie z bajek, lokomotywa, rzepka, słoń, trąbalski, Julian Tuwim, 

Na papierze umieszczono postacie z bajek tego pisarza, kreślone ręką Aleksandry Nowickiej. Papier dedykowany świetlicom i pracowniom szkolnym - w sam raz do szkolnego, dziecięcego świata.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które edukują! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych do decoupage. Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0353

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa