Wczytuję dane...
Kod producenta: R0371
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage - wachlarze, rękawiczki, patefon

Zbiór przedmiotów w stylu vintage; wachlarz, wachlarze, rękawiczki, patefon, kapelusz, kapelusze, binokle, portmonetka, portmonetki, vintage, retro., R371, Łódź, Lodz, Muzeum Miasta Łodzi, The Museum of Lodz

   Eleganckie przedmioty codziennego użytku z początku tego... nie, już poprzedniego stulecia. Mamy do wykorzystania zabytkowy gramofon, binokle, melonik. Kilka elementów damskich takich jak szminka, portmonetka, koronkowe rękawiczki lub wachlarz. Pojedyncze elementy z tego papieru będą świetnie nadawały się do uzupełnienia wcześniejszej kompozycji czy też tła. Papier powstał dzięki współpracy z Muzeum Miasta Łodzi.

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła.

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0371

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa