Wczytuję dane...
Kod producenta: R0586
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

święty Mikołaj, prezenty, dzieci, świerk, ostrokrzew, jemioła, Boże Narodzenie, Święta Bożego Narodzenia, zima, dekoracje bożonarodzeniowe, stroiki bożonarodzeniowe, zimowe obrazki, wstążki, dzwonki, jarzębina, owoce jarzębiny ...

Święty Mikołaj, jako najbardziej oczekiwana przez dzieci postać w czasie całych Świąt Bożego Narodzenia. U nas oczywiście wersji retro. Do tego bożonarodzeniowe stroiki zrobione z gałązek świerku i ostrokrzewu, udekorowane gronami jarzębiny i owocami ostrokrzewu, wstązkami, dzwonkami i zimowymi obrazkami. 
Dzieci siedzące przed kominkiem, w którym pali się ogień. Już w nocnych koszulkach ale jeszcze czekają na prezenty, które wkrótce pojawią się w skarpetach, specjalnie na tę okazję powieszonych na kominku.

Papier ryżowy R0586

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

 Ryżowy papier do rękodzieła. Jest doskonały dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników papierowego rękodzieła, decoupage, scrapbooking, mixed media i innych technik ozdabiania papierem. Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianPapier ryżowy na szkle wygląda wyjątkowo oryginalnie i atrakcyjnie. Papier ryżowy posiada w całej swojej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona technika druku cyfrowego (z satynowym, lekko błyszczącym wykończeniem) powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną z upływem czasu. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy. Jest najlepszą alternatywą dla serwetek.

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa