Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.008 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage

kwiaty, magnolia

D0219M - gałązki magnolii i białe magnoliowe kwiaty. Magnolia - kwiat, jakby z innego świata. Naprawdę ta roślina pochodzi z całkiem innego świata.

Ten gatunek ukształtował się około 70 milionów lat temu. Tak, tak, to nie pomyłka. Wtedy nie istniały jeszcze gatunki owadów latających, więc magnolia ma kwiaty przystosowane do zapylania przez owady, które nie potrafią latać. Możesz zrobić pracę technką decoupage z jedną z najstarszych roślin na świecie. 

Botanicy rozróżniają 250 gatunków magnolii. Większość kwitnie bardzo wczesną wiosną, zanim jeszcze wyrosną im liście i dopóki nie mają dużej konkurencji spośród innych roślin. Ozdobione tymi kwiatami przedmioty będą miały w sobie coś elitarnego...

Papier specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i co najważniejsze ich pełna dostępność przez cały rok. 

kwiaty na papierach decoupage ITD Collection

Papier - 60g, o wymiarach 210x297 mm (A4)

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa