Wczytuję dane...
Kod producenta: R0190
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy

świąteczny - na Boże Narodzenie

Papier do techniki dekupażu na dekoracje przedświąteczne, Bożonarodzeniowe amorki w sepii.

Ciekawe czy teraz też, podobnie jak dwieście lat temu, amorki w zimowych strojach stoją grzecznie pod drzwiami, czekając aż ktoś im otworzy?

Zwróćcie uwagę na zestaw dzwonków u tych drzwi, naprawdę jest imponujący. Dzisiaj już takie nie spotkamy - urok dawnego świata. To właśnie między innymi dzięki takim grafikom powstają fantastyczne prace w stylu retro i vintage, do których każdy wzdycha.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropian. Dekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają i zadziwiają!

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0190

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa