Wczytuję dane...
Kod producenta: R0241
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

papier do techniki decoupage świąteczny - aniołki na bombki i na Boże Narodzenie

specjalnie na święta Bożego Narodzenia, zima, Boże Narodzenie, zimowe motywy, anioły, wesołe aniołki, choinki, prezenty świąteczne

   Dzieciaki aniołki z "Aniołkowa" wraz z choinkami, gwazdkami, śnieżynkami. Dziecięcy świat wokół czasu Bożego Narodzenia to zupełnie inna rzeczywistość niż dla dorosłych. My niestety znacznie mniej zajmujemy się tą dziecięcą optyką a znacznie bardziej przygotowaniami, zakupami, organizowaniem spotkań rodzinnych i przyjacielskich. Dla dzieci to poprostu świat i czas niezwykłych doznań i uporgnionych prezentów.

Autorka grafik Dorota Marciniak.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają! Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0241

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa