Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy decoupage świąteczny - Święta Rodzina,

Stajenka, Boże Narodzenie

Wizyta Trzech Króli, Święta Rodzina, anioł i Dzieciątko

- tematy na świąteczne, bożonarodzeniowe dekoracje, które wszyscy chętnie robią. Napisy "Wesołych Świąt" w ozdobnych ramkach też znajdą zastosowanie w dekorowaniu.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

   ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają! Bogata oferta papierów ryżowych do decoupage, specjalnie na święta Bożego Narodzenia. Wzory których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R270

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa