Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - dziecięcy,

dzieci lubią się ze sobą bawić; dzieci, zabawa, zabawy, zabawki

   Czasem trochę się ze sobą podroczą, czasem któreś się obrazi albo zabierze zabawki i pójdzie do domu. Zazwyczaj jednak wszystkie chcą się ze sobą bawić i wspólnie spędzać czas w grupie. Magiczny czas dzieciństwa.

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznawaj sekrety decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage, pracuje się z nim znacznie wygodniej niż z serwetkami. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.

ITD Collection - papiery decoupage, które rozczulają! Zobacz bogatą ofertę papierów ryżowych do decoupage. Wzory, których poszukujesz!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R341

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa