Wczytuję dane...
Kod producenta: R0430
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage z motorami

motory, motocykle, motor, motocykl, stare, przedwojenne motory "Sokół". Zbytkowe motory z lat trzydziestych XX wieku. Autor grafik: Waldemar Wilusz

   Ryżowy papier do decoupage z męskim wzorem - motory. Trzy grafiki pięknych motorów retro z 1935 roku. Idealny wzór do męskiego pokoju, gabinetu czy też biblioteki. Świetnie będzie się komponował z kilkoma podobnie ozobionymi przedmiotami. Np: listownik, pudełko na cygaretki albo cygara, chustecznik... Wybór należy do Ciebie :-)

Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 inch, 30 g/m2

Papier ryżowy ITD R0430

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa